Gürmel GYO
Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut GYO, 30 Haziran 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan (konut + ticaret ) ve ödemesi
Gürmel GYO
Ana Sayfa KENTSEL DÖNÜŞÜM 4 Kasım 2017 39 Görüntüleme

Yurtdışından gelen iş ortakları ”Yaşam Köyü”nü inceledi!

Gürmel GYO
Gürmel GYO

Tepebaşı Belediyesi’nin Akıllı kentsel dönüşümün hızlandırılmasında yeni bir model olan “Remourban – Akıllı Şehir Projesi” 6. Teknik Toplantısı kapsamında Eskişehir’de bulunan yurtdışından iş ortakları, projeyi yerinde gördü.

Misafirler toplantının 2. gününde, projenin uygulama alanı olan Yaşam Köyü’nde incelemelerde bulunarak projenin enerji verimliliği, ulaşım ayaklarını yerinde inceledi. Heyete ilk olarak proje kapsamında Eskişehir halkının şehir içi servis hizmetlerinde kullanılan elektrikli otobüsler ile belediye hizmetlerinde kullanılan hibrit araçların tanıtımı yapıldı.  Projenin ulaşım bacağını oluşturan elektrikli otobüsleri ve hibrit otomobilleri de inceleyen heyet daha sonra elektrikli otobüsler ile Tepebaşı Belediyesi’nin Aşağısöğütönü Mahallesi’nde bulunan Yaşam Köyü’ne geçti.

Heyet Yaşam Köyü’nde de projenin enerji verimliliği çerçevesinde binalarda yapılan yalıtım alanlarındaki uygulamaları yerinde inceleme fırsatı buldu.  İş ortakları Eskişehir ve Tepebaşı bölgesini de tanıtıldığı gezinin ardından, 6. Teknik Toplantı 3. gününde kapanış oturumunda Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile bir araya geldi.

Gürmel GYO

Yurt dışından misafirler Başkan Ataç’a ve Tepebaşı Belediyesi personeline gösterdikleri misafirperverlikten ötürü teşekkür ederken proje alanındaki detaylı ve temiz çalışmalardan dolayı da tebriklerini iletti.

Tepebaşı Belediye

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com