Gürmel GYO
Lik City projesi konum!

Lik City projesi konum!

Bin 500 metrekare arsa alanında konumlandırılan Lik City projesi konum bilgisi haberimizde yer kırmızııyo
Gürmel GYO
Ana Sayfa EMLAK 20 Ekim 2017 125 Görüntüleme

Konutta “Şimdi al 2019’da öde” kampanyası yüzde 25 kar sağlıyor!

Gürmel GYO
Gürmel GYO

Emlak Konut GYO, ekonomiye katkı sunmak ve konut satışlarını canlandırmak için başlattığı seferberliklere bir yenisini daha ekledi. Kampanyayla birlikte 0.99 faiz oranı sağlanırken, toplamda tüketicinin yüzde 25’e varan indirimden faydalanması bekleniyor.

15 Temmuz darbe girişimi ardından ekonomide çarkların dönmesine katkı sağlamak ve konut satışlarını artırmak için ard arda iki kampanya düzenleyen gayrimenkul sektörü, üçüncü seferberlik adımını da attı. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan ‘Şimdi Al 2019’da Öde’ isimli yeni kampanya seferberliğinde 22 proje yer alacak. Kampanyayla birlikte anlaşmalı bankalarda konut kredisi faiz oranı 0.99 olarak uygulanacak. Emlak Konut GYO öncülüğünde hayata geçirilen bu 22 projede yüzde 5 peşinatla yapılan alımların ardından taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlatılıyor. Kampanyanın, 2019 yılında başlayacak ödemeleri, getiri oranı, koşullarına bağlı olarak tüketiciye en az yüzde 15, en fazla yüzde 25 oranında indirim olarak döneceği belirtiliyor.

Gürmel GYO

‘Konut almanın tam zamanı’
Kampanyanın temelinde yüzde 20 peşin, yüzde 80 banka kredisi kullanımı yer alıyor. Yüzde 5 peşinat ödenen alımlarda kalan yüzde 15’lik kısım teslimde ödenebiliyor. 15 Eylül’de başlayan kampanyanın son günü ise 15 Kasım olacak. Peşin alımlarda yüzde 15 indirimin uygulanacağı kampanya kapsamında 22 proje yer alırken, sektördeki pek çok firma da benzer kampanyaları uygulamaya başladı. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum da yaptığı açıklamada, tüm sektörde de cazip kampanyaların oluştuğunu vurgulayarak, konut alımının ‘tam zamanı’ olduğunu söyledi.

Milliyet Gazetesi

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com