Gürmel GYO
Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut GYO, 30 Haziran 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan (konut + ticaret ) ve ödemesi
Gürmel GYO
Ana Sayfa ANASAYFA, EMLAK, EMLAK OFİSLERİ, İLANLAR 27 Nisan 2017 331 Görüntüleme

Gürmel GYO

Gürmel GYO
Gürmel GYO

Gürmel GYO olarak 2010 yılında faliyet gösterdiğimiz firmamız ilk Garimenkul işine girdik ve halen bu Faliyetimize devam ediyoruz siz değerli Müşterilerimize hizmet vermek ve en kısa zamanda ihtiyaçları doğrultusun da müşterilerimizin istek ve taleplerine yanıt vermekteyiz. Sektördeki tecrübe ve faliyetlerimiz dorultusun da her zaman yenilikçi ve geliştirici olamakla beraber Gayrimekul ve İnşaat sektöründeki yerimizi almış bulunmaktayız Gerek Satılıklarınızda Gerek Kiralıklarınızda uygun fiyat kısa zamanda işleme çevirip Siz Geğerli Müşterilerimizi Mutlu Müşterileri olarak görmek bizleri başarıdan başarıya daha da itiyor. Gürmel GYO Brokerlarından Gürkan Pekel ve Buket Subaylar ile yaptığımız söyleşide piyasa değerlendirmelerini istedik.
Piyasadaki Gayrimenkul Sektörünün gerek Alım ve Satımlardaki oranların tatmin edici olmadığını Bankaların Faizi düşürmeleri ve vadeleri uzatmalarıyla birlikte İnşaat firmalarının da indirim kampanyalarıyla birlikte sonuçlar biraz yükselmiş bulunmaktadır ama istenilen rakamlara erişilemediği gerçeğinide bilmemiz gerek ekonominin Refarandum sonrası ve yaz sezonunun başlamasıyla biraz daha hareketlenmesi ve daha çok müşteriye ve satışa erişeceğini düşünmekteyiz bu iki aylık süre de 5000 konut satıldığı bildirildi. Söyleşimize devam ederek Piyasalardaki durumların nasıl bir sonuç izleyerek düzeltileceğini sorduk.

Gürmel GYO


Piyasalardaki son durumların ve yastık altı olarak bidiğimiz yatırımların çıkarılıp piyasadaki faiz ve vade oranlarının iyi olduğunu ve konut almaya yatırmlarını yönlendirmeleri gerektiğini böylece daha karlı çıkacaklarını belirti.Gürmel GYO`nun kurucusu Gürkan Pekel`le sorduk gayrimenkul piyasasına nasıl atıldınız. Gayrimenkul sektörüne girmeden önce Telekomikasyon sektöründe olduğunu ve sektör değiştirerek Gayrimenkul işine girdik ve bu çalışmalarımızla 7 yılı geride bıraktık sektörün hızla büyümekte ve gelişmekte olduğunu ve bu hızla büyüyen sektörden bizde payımızı alıp hizmet sektöründe yerimizi aldık.Gürmel GYO Brokerlarından ve Ofis yönetisi olarak görev ala Buket Subayların bizimle 2014 yılında katılmış olup sektördeki deneyimlerinden ve tecrübelerinden yaralanmaktayız Buket hanımın da katkılarıyla ilerlemeye ve sektördeki başarılarımıza başarı kattık başarılarının devamını dileriz.

Gürmel GYO
Gürkan Pekel 0532 683 63 04
Mecidiyeköy mah Şehit er cihan namlı cad no32 şişli

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com