Gürmel GYO
Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut GYO, 30 Haziran 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan (konut + ticaret ) ve ödemesi
Gürmel GYO
Ana Sayfa EMLAK 6 Ekim 2017 73 Görüntüleme

Emlak Konut ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyasının geçerli olduğu projeler!

Gürmel GYO
Gürmel GYO

Emlak Konut GYO önderliğinde hayata geçirilen ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası başladı. 31 Ekim 2017 tarihine kadar sürecek olan ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyası ile konut alıcılarına kolay ödeme seçenekleri sunuluyor.

Emlak Konut ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinat yüzde 15 satıştan 1 yıl sonra kalan yüzde 80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan çekilecek kredi esasına dayanıyor. Konut sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenler için başlatılacak olan Emlak Konut’un yeni kampanyasında ilk taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlayacak. İşte Emlak Konut ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyasının geçerli olduğu projeler;

Büyükyalı İstanbul
Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda inşa ediliyor. Büyükyalı İstanbul detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Gürmel GYO

Semt Bahçekent
İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen Semt Bahçekent projesi Sur Yapı imzası ile yükseliyor. 1+1’den 4+1’e kadar 26 farklı tip daire bulunan Semt Bahçekent’te dairelerin büyüklükleri 67 metrekare ila 222 metrekare arasında değişiyor. Semt Bahçekent detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Ebruli Ispartakule
Sıtar İnşaat,  Aslan Yapı ve Torkam İnşaat tarafından hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesi markalı konut projelerine komşu olarak inşa ediliyor. Ebruli Ispartakule projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer alıyor. Ebruli Ispartakule detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Evora Denizli
Teknik Yapı imzasıyla 115,291 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Evora Denizli projesi 1555 özel daire ve 44 ticari üniteden oluşuyor.​ 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan Evora Denizli​ projesinde konut, özel eğitim kurumu, bir devlet okulu, temel ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı ticari üniteler bulunuyor. Evora Denizli detayları bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Yeniköy Konakları
362 konuttan oluşan Yeniköy Konakları projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Yeniköy Konakları projesinde 12 adet ticari ünite yer alıyor. Yeniköy Konakları detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Tual Bahçekent
İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Tual Bahçekent projesi Dağ Mühendislik imzası ve Emlak Konut GYO güvencesi ile yükseliyor. 190 bin metrekare alanda karma konsepte sahip olan Tual Bahçekent projesinde 1.739 konut ve 57 dükkan yer alıyor. Tual Bahçekent detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Gürmel GYO

Koordinat Çayyolu
YP İnşaat tarafından inşa edilen Koordinat Çayyolu projesi Ankara Çayyolu’nda yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Koordinat Çayyolu projesinde dairelerin büyüklükleri net 62, 93 brüt 102,86 metrekareden başlarken net 231,58 brüt maksimum 311,62 metrekareye kadar değişiyor. Koordinat Çayyolu detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Sofa Loca
Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Sofa Loca projesi 6 blokta 150 konuttan meydana geliyor. 3+1 , 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunan Sofa Loca projesinin dairelerin büyüklükleri 182 ile 286 metrekare arasında değişiyor. Sofa Loca detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Karat 34
1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan Karat 34 projesi 1+0 daireler 37 metrekare, 1+1 daireler 58 ila 91 metrekare, 2+1 daireler 110 ila 131 metrekare, 1+1 dubleksler 86 ila 100 metrekare, 2+1 dubleksler 100 ila 109 metrekare, 3+1 dubleksler 160 metrekare olarak tasarlanıyor.  Karat 34 detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Tual Adalar
DAĞ Mühendislik imzasıyla İstanbul Kartal’da konumlandırılan Tual Adalar projesi 471 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Tual Adalar projesindeki dairelerin metrekare aralığı ise 75 ila 185 metrekare arasında değişiyor. Tual Adalar detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Nidapark Kayaşehir
Emlak Konut GYO güvencesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat imzası taşıyan Nidapark Kayaşehir projesinde dairelerin büyüklükleri 102 metrekare ila 224 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Nidapark Kayaşehir projesinin bir kapısı şehir meydanına bir kapısı ise Avrupa’nın en büyük botanik parkına açılıyor. Nidapark Kayaşehir detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Nidapark Küçükyalı
Tahincioğlu Küçükyalı Ortak Girişimi Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen ​Nidapark Küçükyalı projesi 1159 konut, 769 ofis ve 82 dükkandan oluşuyor. Nidapark Küçükyalı detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Nidapark İstinye
15 bin 525,62 metrekare alan üzerinde Sarıyer İstinye’de inşa edilen Nidapark İstinye projesi 12 yatay mimarili bloktan oluşuyor 7 parselde yükselen Nidapark İstinye projesinde lobi, yönetim odası, lokanta, oda servisi, çamaşır yıkma odası, personael alanları ve kütüphane gibi kullanım alanları bulunuyor. Nidapark İstinye detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Evvel-Adım İstanbul
Emlak Konut GYO, İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam – soyunma odaları, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzları bulunuyor. İki sosyal tesisin bulunduğu projede 615 daire ve 120 ticari ünite yer alıyor. Adım İstanbul detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Avrupark Bahçekent
1.394 konut ve 84 ticari üniteden oluşan Avrupark Bahçekent projesi Cihan İnşaat imzasıyla yükseliyor. 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesi 160 bin metrekarelik dev bir şehir parkına yakın olması ile dikkat çekiyor. Avrupark Bahçekent detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Avrupark Hayat
13 blok olarak tasarlanması planlanan Avrupark Hayat projesi İstanbul Esenyurt’ta yükselecek. 42 bin 19 metrekare arsa alanına sahip olan Avrupark Hayat projesinin 1095 konuttan oluşması bekleniyor. Avrupark Hayat detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Validebağ Konakları
1+0’dan  6+1’e kadar daire seçenekleri bulunan Validebağ Konakları projesi İstanbul Koşuyolu’nda 368 daireden oluşuyor. Validebağ Konakları projesi Dap Yapı ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) iş birliği ile yükseliyor. Validebağ Konakları detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Köy projesi
Siyahkalem Mühendislik İnşaat imzası ile hayata geçirilen Köy projesi 467000 metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Köy projesi detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

İstMarina
5 blok şeklinde tasarlanan İstMarina’da 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1daire seçenekleri bulunuyor. Denize sıfır konumu ile öne çıkan İstMarina projesinde 1.463 adet konut ve 258 adet ticari ünite yer alıyor. İstMarina detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Temaşehir Konya
Konya Meram’da 4 ayrı türk hamamı bulunan Temaşehir Konya projesinde  bay bayan ayrı olmak üzere toplam 4 kapalı yüzme havuzu, 2 fitness salonu, 2 ayrı spor tesis binası, su göletleri, anti-stres yansıma havuzları, su göleti üzerine kurulmuş ahşap localar, doğal çim tepecikleri, anti-stres çakıl taşı bahçeleri, maket tekne havuzu, iskeleler, okuma bahçesi, özel tasarım çocuk oyun alanları, 1,5 km. bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Temaşehir Konya detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Avangart İstanbul
750 konut ve 12 ticari birim Avangart İstanbul projesinde 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları bulunuyor. Avangart İstanbul detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Park Mavera
İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Park Mavera projesi 53 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 8 blokta toplam 670 adet daire bulunan Park Mavera projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Park Mavera detaylı bilgi için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfası.com.tr

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com