Gürmel GYO
Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut 50 projede indirim kampanyası başlattı!

Emlak Konut GYO, 30 Haziran 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan (konut + ticaret ) ve ödemesi
Gürmel GYO
Ana Sayfa KONUT PROJELERİ 7 Kasım 2017 58 Görüntüleme

Babacan Palace’da hemen teslim daireler!

Gürmel GYO
Gürmel GYO

5 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Babacan Palace projesinde hemen teslim daireler konut alıcılarına sunuluyor.

Ultra lüks standartlarda hizmet sunan Babacan Palace’da ayrıca bölgenin en büyük ve en donanımlı SPA merkezi de bulunuyor. Babacan Palace‘ta açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, kameralı güvenlik, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı, lobi, resepsiyon yer alıyor. Babacan Palace projesi tek blokta ticari üniteler ve konutlardan oluşuyor. 

Yapı ve zemin etüdü yapılarak, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Babacan Palace projesinde su, nemden, ısı ve sese kadar yüksek izolasyon sağlayan Prekast cephe sistemi kullanılıyor. Babacan Palace projesinde yer alan 1+1,2+1, 3+1 daire seçenekleri 66 ile 287 metrekare arasında değişiyor. 

İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun günümüz teknolojisi ve modern mimarı anlayışıyla bütünleştiği Babacan Palace projesinde 5.000 metrekarelik bir alanda hayata geçiyor. Geniş teras keyfini deniz manzarasıyla buluşturan suitler yüksek tavan ile ferah bir yaşam alanı sunuyor. 

Gürmel GYO

Babacan Palace daire fiyatları için Emlak Haberleri Emlak Kredi.

Babacan Palace nerede? Emlak Haberleri Emlak Kredi
 
Babacan Palace iletişim!

Telefon: 444 24 20
Web: babacanyapi.com

Hilal MİSİRLİ / EmlakSayfası.com.tr

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com